Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Landskap med villa, signerad och daterad Alfr. Thörne 1878, olja på duk, 75x128 cm

Krackeleringar

127115

2012-03-23