Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THÖRNE, Alfred (1850-1916): Landskap med villa, signerad och daterad Alfr. Thörne 1878, olja på duk, 75x128 cm
Krackeleringar
127115
2012-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här