Ode till republiken Genua

Ode till republiken Genua
Ode till republiken Genua

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ODE à la republique de Genes. Genes , chez Bernard Tarigo. Text tryckt på siden, i 2 kolumner, författat av Oisemont, sent 1700- tidigt 1800-tal, 52x38 cm

Småfläckar, fransig, småskador

127120

2012-04-22