Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): "Kakelugnen", signerad Peter Dahl, 33/375, färglitografi, 43x59 cm, oramat
127145
2012-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här