Carrl Johansson oljemålning

Carrl Johansson oljemålning
Carrl Johansson oljemålning
Carrl Johansson oljemålning
Carrl Johansson oljemålning
Carrl Johansson oljemålning
Carrl Johansson oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Vårvinterlandskap med hästskjuts, signerad och daterad Carl Johansson 1895, Björksätra Huddinge, olja på duk, 58x92 cm

Färgbortfall

127155

2012-03-23