Samer i fjällandskap

Samer i fjällandskap
Samer i fjällandskap

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Samer i fjällandskap, signerad Erland, text a tergo "Målad av Erland Jonsson Underåker", blandteknik, uppfordrad, 48x145 cm

Skador

127162

2012-03-26