Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Samer i fjällandskap, signerad Erland, text a tergo "Målad av Erland Jonsson Underåker", blandteknik, uppfordrad, 48x145 cm
Skador
127162
2012-03-26