Reinhold Ljunggren litografier
2012-03-27
127166
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920), 2 st: Trosaån resp Skvallerspegel, signerade R.Ljunggren, 225/250 resp 313/360, färglitografi, 21x37 resp 15x22 cm