Tallrikar 1700-tal

Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal
Tallrikar 1700-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st., porslin, 1700-tal, en omärkt resp. märkt Höchst, blomdekor, diameter 24-25 cm

Omärkt tallrik med nagg

127236

2012-03-28