Bägare i silver 1700-tal

Bägare i silver 1700-tal
Bägare i silver 1700-tal
Bägare i silver 1700-tal
Bägare i silver 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, silver, Sigismund Novosadi, Karlskrona 1732, svisselerad bladdekor, höjd 9 cm

Smärre bucklor

127247

2012-03-28