Edvin Söderström oljemålning

Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SÖDERSTRÖM Edvin (född 1905) Vinterräv, signerad, olja på duk, 45x53 cm

Kuntoraportti

127262

Päivämäärä:

2012-03-27