Edvin Söderström oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SÖDERSTRÖM Edvin (född 1905) Vinterräv, signerad, olja på duk, 45x53 cm
Kuntoraportti
127262
Päivämäärä:
2012-03-27