Erik Hallström oljemålning
2012-03-27
127271
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLSTRÖM, Erik (1905-1992): Vinterbild - gårdsexteriör, signerad E.Hallström, olja på duk, 62x94 cm
smärre tryckskada