Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUKTDOSA, silver, oidentifierade stämplar, 1700-tal, dekor med rocailler och blommor, delvis förgylld, livet med initialer, höjd 6 cm
127290
2012-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här