Luktdosa i silver 1700-tal

Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUKTDOSA, silver, oidentifierade stämplar, 1700-tal, dekor med rocailler och blommor, delvis förgylld, livet med initialer, höjd 6 cm

127290

2012-03-28