Nils Tirén akvarell

Nils Tirén akvarell
Nils Tirén akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIRÉN, Nils (1885-1935): tillskriven, Vinterlandskap- Norrland, otydligt signerad och daterad 1928?, akvarell, 29x49 cm

127292

2012-03-27