Gustaf Magnusson

Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAGNUSSON, Gustaf (1890-1957): Modell vid klippa, signerad och daterad Gust. Magnusson 1944, olja på pannå, 72x59 cm

127294

2012-03-27