Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
FOTOGRAFIER, 14 st, sv/v, 1960-tal, mestadels stockholmsmotiv, stämpelsignerade bl.a. KW Gullers, Georg Oddner, Hans Hammarskiöld
127300
2012-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här