Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Stående modell 1901, signerad Zorn, etsning, 22,5x15, H&H 236
127310
2012-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här