Oljemålning Else Hermansson
2012-03-27
127322
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERMANSSON, Else (1900-1997): kustlandskap signerade Else Hermansson, olja på pannå, 15x20 cm