Gösta Werner originallitografier
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GÖSTA WERNER (1909-1992)
Visor av Evert Taube
Två portföljer med 61 färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket numrerat 186/225, editerad av Galerie Aix, Stockholm, 1989.
S. 43 x 29,5 cm och 43 x 59 cm
127336
2012-03-27