Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): "Södra Kungstornet. Stockholm", signerad och daterad Harald Sallberg 1925, etsning, 30x20 cm

Gulnader, veck (bristningar)

127342

2012-03-31