Sybord i björk 1800-tal
2012-03-25
127351
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD med lyrfot, björk, höjd 73, 57x39 cm
Ytskador, rangligt, nyckel avbruten i låset