Torsten Renqvist oljemålning

Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RENQVIST, Torsten (född 1924): "Eken", signerad TR, olja på pannå, 35x29 cm

127356

2012-03-27