Agnes Cleve oljemålning

Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CLEVE, Agnes ((1876-1951):Agnes i ateljén I, signerad och daterad A Cleve-44, olja på pannå, 79x60 cm

färgbortfall

127361

2012-03-28