Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 163x130 cm
färgbortfall
127380
2012-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här