Ralph Rilton oljemålning
2012-03-27
127382
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RILTON Ralph (1907-2006) Kafka, signerad och daterad 87, olja på pannå, 88x116 cm