Ralph Rilton oljemålning

Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

RILTON Ralph (1907-2006) Kafka, signerad och daterad 87, olja på pannå, 88x116 cm

127382

2012-03-27