Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROUAULT, Georges (1871-1958): Ur Miserere, signerad och daterad i plåten G.Roualt 1927, akvatint/torrnål, 43x59 cm
127395
2012-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här