Samearbeten varav ett signerat NN Skum
Closed
2012-03-27
127412
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SAMEKNIV, monogramsignerad JP, SLIDA, signerad och daterad NN Skum 1937, längd 26 resp 22 cm