Marianne Ågren oljemålning
2012-03-28
127435
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Skånska gäss", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 83x86