Otte Sköld oljemålning
Vollendet
2012-03-28
127437
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SKÖLD, Otte (1894-1958): "Tappström", signerad Otte S, olja på pannå, 21x78 cm
UTSTÄLLD: Minnesutställning MM 1959