J Herbert Snell oljemålning
2012-03-27
127438
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNELL, James Herbert (1861-1935): "Pond at ...St Stephens church", signerad J Herbert Snell, olja på pannå, 23x32 cm