Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Flicka med kärve, otydligt signerad Bever, olja på duk, 57x40 cm
Dubblerad
127442
2012-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här