Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Flicka med kärve, otydligt signerad Bever, olja på duk, 57x40 cm

Dubblerad

127442

2012-03-28