Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Kurtiserande barn vid sovande grisar, signerad R. Högfeldt, akvarell, 30x30
127458
2012-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här