Katinka Andersson fotografier
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDERSSON, Katinka (född 1972), 4 st, ur serien "De fyra årstiderna", C-print, signerade och daterade på baksidan, totalmått ca 50x40 cm samt 2 st fotografier av OIDENTIFIERAD KONSTNÄR medföljer, signerade och numrerade 1/4, 120x80 cm vardera, oramade
hanteringsveck
127483
2012-03-28