Katinka Andersson fotografier

Katinka Andersson fotografier
Katinka Andersson fotografier
Katinka Andersson fotografier
Katinka Andersson fotografier
Katinka Andersson fotografier
Katinka Andersson fotografier
Katinka Andersson fotografier
Katinka Andersson fotografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERSSON, Katinka (född 1972), 4 st, ur serien "De fyra årstiderna", C-print, signerade och daterade på baksidan, totalmått ca 50x40 cm samt 2 st fotografier av OIDENTIFIERAD KONSTNÄR medföljer, signerade och numrerade 1/4, 120x80 cm vardera, oramade

hanteringsveck

127483

2012-03-28