Lauri Parikka oljemålning

Lauri Parikka oljemålning
Lauri Parikka oljemålning
Lauri Parikka oljemålning
Lauri Parikka oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARIKKA, Lauri (1895-1965): Landskap, signerad L. Parikka, olja på duk, 46x41 cm

127513

2012-03-31