Albert Johansson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -75, 22/200, färglitografi, 52x68 cm

Fläckar

127588

2012-03-31