Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -75, 22/200, färglitografi, 52x68 cm
Fläckar
127588
2012-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här