William Feron oljemålning

William Feron oljemålning
William Feron oljemålning
William Feron oljemålning
William Feron oljemålning
William Feron oljemålning
William Feron oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FERON, William (1858-1894): Motiv från Venedig, signerad W Feron, olja på duk, 67x92 cm, originalram medföljer

127646

2012-04-02