Hughes olja på duk

Hughes olja på duk
Hughes olja på duk
Hughes olja på duk
Hughes olja på duk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HUGHES, Jack (1900-tal): Uggla, signerad och daterad Hughes -66, olja på duk, 65x54 cm

127653

2012-03-31