Rune Hagman olja

Rune Hagman olja
Rune Hagman olja
Rune Hagman olja
Rune Hagman olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAGMAN, Rune (född 1914): "Vita gavlar, Banyuls-sur-mer", signerad R Hagman, olja på duk, 140x70 cm
UTSTÄLLD: Riskförbundet för bildande konst

127678

2012-04-01