Vinglas och tenntallrikar

Vinglas och tenntallrikar
Vinglas och tenntallrikar
Vinglas och tenntallrikar
Vinglas och tenntallrikar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

800 SEK

VINGLAS, 12 st, graverade, höjd 15 cm, KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tallrikar 6 st, tenn, 1900-tal

Nagg

127690

2012-03-31