Oljemålning Woldemar Toppelius

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOPPELIUS, Woldemar (1858-1933): Kustlandskap, signerad W. Toppelius 1919, olja på duk, 33x46 cm

127698

2012-03-31