Spegel i Karl Johan

Spegel i Karl Johan
Spegel i Karl Johan
Spegel i Karl Johan
Spegel i Karl Johan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, förgylld, höjd 87x43 cm

Smärre skador,glasskada, dekorelement saknas

127712

2012-03-31