Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÅÅT, Hjalmar (1885-1971): "Norsfiskare", Utsikt från Helgeands mot Grand Hotel, signerad Hj. Strååt, daterad a tergo 1944, olja på pannå, 27x38 cm

127738

2012-03-31