Karl Höglund färglitografi
2012-03-31
127741
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Dam i rött, signerad Karl Höglund, HC, färglitografi, 59x42 cm