Filmaffisch "Beatriz Michelena" blandteknik

Filmaffisch
Filmaffisch

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMAFFISCH, förlaga till, signerad Björnberg, "Beatriz Michelena", blandteknik, 87x59 cm

Skador

127743

2012-04-01