Figurin i jade

Figurin i jade
Figurin i jade
Figurin i jade
Figurin i jade

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FIGURIN, jade, guan yin, 1900-tal, höjd 16 cm

ett finger skadat, nagg

127790

2012-03-31