Oljemålning med interiör

Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör från Nordals-Per gården, Leksand, signerad daterad 1880, olja på duk, 38x48 cm

127805

2012-03-31