Spelbord
2012-04-01
127860
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, låda i sargen, höjd 77, 89x41 cm
Repor, sprickor