Julius Kronberg olja

Julius Kronberg olja
Julius Kronberg olja
Julius Kronberg olja
Julius Kronberg olja
Julius Kronberg olja
Julius Kronberg olja

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

9 000 SEK

KRONBERG, Julius (1850-1921): Jägaren, signerad och daterad J. Kronberg -69, olja på duk, 35,5x42,5 cm

127878

2012-04-01