Målning 1800-tal
2012-04-01
127895
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Torgscen, olja på pannå, 25x35 cm