Grafiska blad bla Böckman Åberg Berck-Vitz
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 10 st, Kompositioner, landskapsmotiv mm, Lasse Åberg, Leopold Fare, Terence Warren, Bengt Böckman, Peter Matthews, Alain berck-Vitz, susanne nessim, Anders Palmer, Jordi Arkö, Richard Davies, serigrafi, litografi, etsning, varierande format, lista över upplagor samt bladstorlek medföljer
127898
2012-04-01